تبلیغات
کاپیتان کلیپ - احتمالاً Star Wars Battlefront 2 دارای حالت Conquest نخواهد بود

احتمالاً Star Wars Battlefront 2 دارای حالت Conquest نخواهد بود

جمعه 10 دی 1395 12:27 ق.ظ

 

احتمالاً Star Wars Battlefront 2 دارای حالت Conquest نخواهد بود

 • احتمالاً Star Wars Battlefront 2 دارای حالت Conquest نخواهد بود
  احتمالاً Star Wars Battlefront 2 دارای حالت Conquest نخواهد بود

  حالت Conquest در سری Battlefield از دایس، مدت‌هاست که محبوبیت بالایی دارد و در آن، تیم‌ها به ضبط و دفاع از اهداف تعیین شده‌ی خود در سراسر نقشه می‌پردازند و باید استراتژی‌ و جنبش زیادی به کار ببرند. حال با این محبوبیت، آن‌چنان عجیب نیست که دیگر بازی‌های دایس نیز از این حالت بهره‌مند شود؛ مانند Star Wars Battlefront 2.

  با این حال، ظاهراً نباید امید زیادی به اضافه شدن حالت Conquest به Battlefront 2 داشت زیرا یکی از اعضای دایس با نام Dennis Brännvall در جواب به توئیت یکی از طرفداران، گفته است:

  من فکر نمی‌کنم که تا این حد از فرانچایزهای دیگرمان استفاده کنیم اما با این حال، مواردی هستند که از هر دویشان (یعنی Battlefront و Battlefield)، تاثیر خواهیم گرفت.

  همان‌طور که می‌بینید، احتمال راه یافتن Conquest به Battlefront 2 وجود دارد ولی بسیار کم است. از طرفی هم اشاره به تاثیر گرفتن از هر دو فرانچایز، امیدمان را بیشتر می‌کند اما باید تا انتشار اطلاعات جدید درباره‌ی بازی صبر کنیم.

  یکی از چیزهایی که درباره‌ی Star Wars Battlefront 2 آموخته‌ایم، این است که نسبت به نسخه‌ی اول خود، جاه‌طلبانه‌تر خواهد بود. بلیک یورگنسن راجع به این موضوع نیز گفته است که شاهد عنوان “بسیار بزرگ‌تر” و “بسیار هیجان‌انگیزتر” نسبت به نسخه‌ی اول خواهیم بود.

  Star Wars Battlefront 2 در پاییز ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

  منبع

برچسب ها: احتمالاً ، Star ، Wars ، Battlefront ، 2 ، دارای ، حالت ،