تبلیغات
کاپیتان کلیپ - برانکو: طارمی یک ماه با پرسپولیس تمرین کرده، ۳ ماه با تیم ملی!

برانکو: طارمی یک ماه با پرسپولیس تمرین کرده، ۳ ماه با تیم ملی!

جمعه 7 آبان 1395 09:06 ق.ظ

 

برانکو: طارمی یک ماه با پرسپولیس تمرین کرده، 3 ماه با تیم ملی! - پرسپولیس نیوز

 • برانکو: طارمی یک ماه با پرسپولیس تمرین کرده، 3 ماه با تیم ملی! - پرسپولیس نیوز

  به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این آخرین بازی ما قبل از تعطیلی دوباره لیگ است. ما با تیمی بازی خواهیم داشت که پدیده این فصل لیگ بوده است و در رده چهارم جدول جای دارد.

  این تیم موفق شده است تیم‌های بزرگی را شکست دهد. آنها موفق شدند استقلال را هم شکست دهند و این نشان می‌دهد که چه بازی سختی در انتظار ماست.

  وی ادامه داد: بهتر است بگویم از این پس هر بازی برای ما سخت خواهد بود.

  اصلاً ما خودمان را برای هر بازی آماده نگه داشته‌ایم.

  در این بین چیزی که مرا امیدوار می‌کند انگیزه و روحیه بازیکنان است، آنها با انرژی و تمرکز بالا بازی می‌کنند. حرفی که همیشه به بازیکنانم می‌زنم این است که باید به اهداف بزرگ‌مان در درازمدت دست پیدا کنیم.

  قطعاً می‌دانیم که ما برای بازی فردا بیرانوند را نداریم او در بازی با استقلال خوزستان ضربه‌ای به مچ دستش وارد شد اما با آن وضعیت به بازی ادامه داد که متاسفانه یک ترک کوچک در مچ دستش به وجود آمده است.

  دست بیرانوند باید ۳ تا ۴ هفته در گچ باشد.

  در بازی فردا رادوشویچ جای بیرانوند به میدان می‌رود، البته انصاری هم در تمرین دیروز دچار مصدومیت جزیی شد اما فکر نمی‌کنم مشکلی برای بازی داشته باشد.

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا نیمکت‌نشینی عالیشاه در بازی قبل فنی بود یا انضباطی تصریح کرد: در بازی قبل تیمی که من ارنج کردم به میدان رفت و ارزیابی من این بود که آن ترکیب بهترین ترکیب بود.

  امید هم در اواخر بازی به میدان آمد اما آسیب دید اما مصدومیت او هم جدی نبود و او همچنان مثل بازیکنان دیگر برای بازی کردن رقابت می‌کند.

  برانکو در ادامه راجع به اینکه نفت آبادان موفق شده استقلال را شکست دهد، افزود: بله نفت آبادان در بیرون از خانه خیلی خوب بازی می‌کند. آنها نفرات خوبی دارند و بازی تهاجمی را ارائه می‌دهند. نفتی‌ها در بیرون از خانه فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند.

  آنها روی ضدحمله بسیار خطرناک هستند و فکر می‌کنم مهاجم‌شان دومین بازیکن گلزن لیگ است. نفتی‌ها در بازی با ماشین‌سازی هم روی ضدحملات پیروز شدند. ما برای دیدار برابر نفت آبادان دنبال روش بازی دیگری نیستیم و با همان فلسفه خودمان بازی می‌کنیم، بازی که هواداران می‌پسندند، بازی تهاجمی همراه با پرسینگ فراوان که تا الان نتیجه داده است.

  وی با اشاره به جدایی ساسان انصاری از تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: ساسان انصاری در جایگاه یک بازیکن خوب و حرفه‌ای به تیم ما آمد، اما خودش به دلیل مشکلات شخصی دوست داشت برود. ما می‌دانستیم بابت از دست دادن انصاری ضرر خواهیم کرد.

  انصاری همان مدتی هم که در پرسپولیس بود با رفتار و عملکرد فنی خوبش ما را راضی نگه داشته بود، اما باشگاه بزرگ‌منشی خودش را نشان داد که رضایت‌نامه او را صادر کرد.

  من به انصاری بابت گل‌هایی که زده تبریک عرض می‌کنم. موافقت با رفتن او واقعاً تصمیم سختی بود.

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تعطیلات لیگ هم گفت: ما به مدت یک ماه ملی‌پوشان خود را در اختیار نخواهیم داشت. بازیکنی مثل مهدی طارمی تا اینجای فصل با ما یک ماه تمرین کرده است، اما با تیم ملی سه ماه یا رامین رضاییان که ۱۵ روز با ما تمرین کرده است و سه ماه با تیم ملی! این برای فرم تیم‌ها و فرم بازیکنان خوب نیست.

  برای تماشاگران هم خوب نیست. به‌هر حال برنامه لیگ به این شکل و بدون مشورت با ما طرح‌ریزی شده است، ما مجبوریم احترام بگذاریم و شرایط را بپذیریم.

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود مدیران باشگاه‌ها موافق تعطیلی لیگ بودند، گفت: باید بگویم برای ما اصلاح برنامه را فرستادند و کسی با ما مشورت نکرد.

  برانکو در رابطه با اینکه گفته می‌شود او به برخی از بازیکنان تیمش نیاز ندارد و می‌خواهد آنها را در نیم‌فصل کنار بگذارد، یادآور شد: اولاً که این موضوع مربوط به رسانه‌ها نمی‌شود! باشگاه برای ساختار خودش قصد دارد تغییراتی را به وجود بیاورد. اگر قرار باشد بازیکنی از تیم برود یا بیاید رسانه‌ها در آن دخیل نیستند!

  البته این را هم بگویم از باشگاه کسی نخواهد رفت و اگر قرار باشد کسی برود به تیم امید انتقال پیدا می‌کند. طبیعی است اگر هم بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم آن را رسانه‌ای نمی‌کنیم و بین خودمان این تغییرات را ایجاد می‌کنیم.

  الان خیلی زود است که در مورد این تغییرات حرف بزنیم، ما نمی‌خواهیم بازیکنی جذب کنیم که فقط بگوییم لیست‌مان را پر کرده‌ایم.

  وی همچنین در مورد عدم استفاده از بازیکنان بی‌کیفیت اوکراینی نیز اضافه کرد: ما ۲۶ بازیکن داریم و از هر کسی به روش خودمان استفاده می‌کنیم.

  طبیعی است وقتی تیم شرایط خوبی دارد دیگر نیازی است که بخواهیم تغییری ایجاد کنیم.


برچسب ها: پرسپولیس ، تیم ، فوتبال ، بازی ،